Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Bezpečnost práce nebývá oblíbeným tématem vedoucích ani řadových pracovníků. Z pojmu označovaném zkratkou BOZP se stal v důsledku nevítaných kontrol více strašák než pomocník...

číst dále →

11. dubna 2022       2 minuty čtení

Domácí kutění bylo vždy tuzemským národním sportem. Šikovností a schopností improvizace jsou čeští kutilové proslulí už dávno.Jako důkaz slouží dodnes fungující svépomocné realizace...

číst dále →

10. dubna 2022       2 minuty čtení

Bezpečnost práce nebývá oblíbeným tématem vedoucích ani řadových pracovníků. Z pojmu označovaném zkratkou BOZP se stal v důsledku nevítaných kontrol více strašák než pomocník. Opak je přitom pravdou – dobře definovaná rizika a hrozby skutečně v praxi pomáhají ohlídat zbytečná zranění a pracovní úrazy..

číst dále →

11. dubna 2022       2 minuty čtení

Domácí kutění bylo vždy tuzemským národním sportem. Šikovností a schopností improvizace jsou čeští kutilové proslulí už dávno.Jako důkaz slouží dodnes fungující svépomocné realizace všeho možného od skleníků po větrné elektrárny.

číst dále →

10. dubna 2022       2 minuty čtení