Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Víte, kde najdete nejbližší specializovaný obchod s elektromateriálem?

Protože bez vedení není velení, už na počátku stavby nebo rekonstrukce se řeší přívod elektřiny. Stavební rozvaděč s několika zásuvkami a odpovídajícím jištěním je nezbytností pro napájení nářadí, míchačky i osvětlení. A s průběhem prací se potřeby nijak zásadně nemění – elektřina je nutná neustále.

Shánění elektromateriálu, elektrického nářadí a obecně všeho dalšího potřebného žádného stavebníka nebaví. Hledání nejvýhodnější nabídky tak postupně vystřídá především snaha o co nejrychlejší nákup bez potíží a co nejblíže místa stavby nebo bydliště. Čas jsou peníze a pokud navíc ve specializované prodejně dostanete i odbornou radu, je jasno.

Elektrotechnický obchod Elfetex, kamenná pobočka v Plzni Elektrotechnický obchod Elfetex, kamenná pobočka v Plzni

Co všechno pořídíte v prodejně elektrotechnického materiálu

O obrovské šíři sortimentu Elfetex se můžete snadno přesvědčit už v e-shopu. Ale protože prodej na dálku není totéž, jako osobní kontakt, možnost výběru teď a tady, najdete už u více než 26 kamenných prodejen elektromateriálu po celé ČR od Liberce po Znojmo. K tomu máte navíc jistotu kapacity plzeňské centrály se skladovým místem na více než 20.000 položek a dokonalým logistickým servisem s dodáním do druhého pracovního dne.

V každé z poboček samozřejmě uspějete s poptávkou na obvyklý elektrotechnický materiál. Pořídit tedy můžete kabely a vodiče, chráničky a instalační trubky, zásuvky, vypínače, jističe, pojistky nebo světelné zdroje. Náš tým ale nezaskočíte ani nestandardní poptávkou, ke které mají díky zázemí Elfetexu podporu odborných projektantů a rozpočtářů. Tu lze využít i v případech, kdy sami ještě úplně přesně nevíte, jak řešit váš fotovoltaický systém, bleskosvod, jak dimenzovat osvětlení nebo řídit chytrou domácnost.

Kód ELFETEX 11.021.936

Kód ELFETEX 11.021.936

Výhodou je specializace pro prodej elektromateriálu

Stejně jako nejkřupavější rohlík nebývá v supermarketu, ale u pekaře, a nejpevnější postel vyrobí truhlář, a ne nábytkový řetězec, nabídne vám optimální řešení elektro právě specializovaný obchod a ne hobbymarket. Tam, kde o sortimentu rozhoduje nákupčí bez praxe a odborné znalosti nelze očekávat víc než obchod. Elfetex ale pracuje jinak.

V každé z kamenných poboček v jednotlivých regionech ČR můžete očekávat nejen zmíněný široký sortiment všeho, co se i jen trochu týká elektřiny. Dostanete komplexní službu ať už jste profesionální elektrikář, montážník zabezpečovacích systémů a datových řešení nebo prostě jen nadšený stavebník a investor v jedné osobě. Každopádně ušetříte čas i peníze neúčelným objížděním několika různých dodavatelů – v Elfetexu najdete všechno pod jednou střechou. Rychle, jasně, bez debat…

Kód ELFETEX 11.320.349

Kód ELFETEX 11.320.349

Elektromateriál kdekoli si vzpomenete

Ne vždy je velikost partnera výhodou, u prodeje elektromateriálu to ale nesporně platí. Právě rozsah skladové zásoby a možnosti nabídky služeb dělají z Elfetexu partnera, kterého si přejete mít v každé fázi vašeho projektu a v každém oboru. Sháníte-li elektromateriál v Praze, v Olomouci nebo v Brně, máte vždy možnost volby. A pokud ani to nestačí, jsme pro prodej elektromateriálu online 24 hodin denně. Budeme se na vás těšit.