Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pro koho je e-shop určen

Vzhledem k naší mnohaleté zkušenosti s velkoobchodním prodejem elektroinstalačního materiálu jsme pro vás vytvořili nový e-shop, který je především určen pro B2B zákazníky, ale mohou zde nakupovat i koncoví zákazníci za maloobchodní ceny. Tyto ceny jsou o 20% nižší než při běžném nákupu na pobočce, kde je zohledněna maloobchodní přirážka.

Služby našeho e-shopu byly přizpůsobeny jednotlivým skupinám zákazníků. Pro naše zákazníky z řad podnikatelských subjektů nabízí e-shop řadu nadstandardních funkcionalit, jako např. online poptávky, přehled nad svými doklady (objednávky, dodací listy, faktury) na jednom místě, seznamy oblíbených položek a mnoho dalších výhod. Zajistěte si váš unikátní přístup a vyzkoušejte vše, co náš e-shop nabízí.

Snadný portalSnadný portal

Zboží zakoupené přes e-shop je expedováno z našeho centrálního skladu v Plzni. Na skladovací ploše cca 5.000 m² máme k dispozici více než 15.000 položek ihned k dodání. Zboží, které nevedeme skladem, je možné rychle objednat.

Váš tým ELFETEX

Jste náš registrovaný zákazník?

Nemáte ještě vytvořený účet?