Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, s ohledem na nově vzniklou situaci ze dne 15.3.2020 bychom Vás rádi informovali o tom, že veškerý prodej a služby nabízené podnikatelům jsou stále k dispozici jak na prodejnách,  tak na našem e-shopu. O dalších vládních nařízeních a omezeních Vás budeme informovat. Více info zde

Pro koho je e-shop určen

Vzhledem k naší mnohaleté zkušenosti v oblasti velkoobchodního prodeje byl náš e-shop vytvořen na základě poptávky našich stávajících zákazníků. E-shop byl tedy primárně vytvářen jako nástroj pro velkoobchodní prodej. Nákup je však možný také pro koncové spotřebitele a velice rádi uvítáme mezi našimi zákazníky nové podnikatelské subjekty.

Pro naše zákazníky z řad podnikatelských subjektů nabízí e-shop řadu nadstandardních funkcionalit. Zajistěte si váš unikátní přístup a vyzkoušejte vše, co náš e-shop nabízí.

Služby i obchodní podmínky našeho e-shopu byly přizpůsobeny jednotlivým skupinám zákazníkům. Zákazníci se dělí na spotřebitele a podnikatele dle zákonné definice takto:

Spotřebitelem je každý člověk, který mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá smlouvu se společností Elfetex nebo s ní jinak jedná.
 
Podnikatelem je ten, kdo samostatně vykonává na vlastní účet a odpovědnost výdělečnou činnost živnostenským nebo obdobným způsobem se záměrem činit tak soustavně za účelem dosažení zisku. Za podnikatele je považován mj. pro účely ochrany spotřebitele také každá osoba, která uzavírá smlouvy související s vlastní obchodní, výrobní nebo obdobnou činností či při samostatném výkonu svého povolání, popřípadě osoba, která jedná jménem nebo na účet podnikatele.

Snadný portalSnadný portal