Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, s ohledem na nově vzniklou situaci ze dne 15.3.2020 bychom Vás rádi informovali o tom, že veškerý prodej a služby nabízené podnikatelům jsou stále k dispozici jak na prodejnách,  tak na našem e-shopu. O dalších vládních nařízeních a omezeních Vás budeme informovat. Více info zde

O společnosti Elfetex

ELFETEX, spol. s r.o. - elektrotechnický velkoobchod

  • Tradice od roku 1991
  • Člen celosvětové skupiny Würth
  • Síť 27 poboček po celé České republice
  • Výhradní distributor značky PROTEC.class
Pobočky po celé ČRPobočky po celé ČR

O společnosti

Společnost ELFETEX, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá společnost s cílem působit v oblasti velkoobchodní činnosti prodeje elektroinstalačního materiálu.
V současné době patří ELFETEX spol. s r.o. k předním hráčům na českém trhu.

Sídlem vedení a řízení společnosti je administrativní budova a centrální logistický sklad v Plzni.
V průběhu let společnost vybudovala stabilní síť 27 prodejních míst po celé ČR. Společnost zaměstnává více jak 300 zaměstnanců. Roční obrat v roce 2019 činil přes 1,66 miliardy Kč.

 

27 poboček po celé ČR

Centrála v Plzni

Na skladovací ploše cca 5.000 m² máme k dispozici více než 25.000 položek k okamžitému dodání. Další statisíce je možné rychle objednat.

Zboží, které je skladem, doručíme do druhého pracovního dne po celé ČR.

Společnost ELFETEX, spol. s r.o. svým zákazníkům dále poskytuje technickou a projektovou podporu, odborné poradenství, přípravu zakázek a cenových nabídek.

Centála ElfetexCentála Elfetex