O společnosti Elfetex

ELFETEX, spol. s r.o. - elektrotechnický velkoobchod

  • Tradice od roku 1991
  • Člen celosvětové skupiny Würth
  • Síť 27 poboček po celé České republice
  • Výhradní distributor značky PROTEC.class
víc než jen zbožívíc než jen zboží

O společnosti

Společnost ELFETEX, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá společnost s cílem působit v oblasti velkoobchodní činnosti prodeje elektroinstalačního materiálu. V současné době patří ELFETEX spol. s r.o. v oblasti velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu k největším hráčům na českém trhu. Sídlem vedení a řízení společnosti je administrativní budova a centrální logistický sklad v Plzni. V průběhu let společnost vybudovala stabilní síť 27 prodejních míst po celé ČR. Společnost zaměstnává více jak 290 zaměstnanců. Roční obrat v roce 2019 činil přes 1,66 miliardy Kč.

 

27 poboček po celé ČR

ELFETEX spol. s r.o. obslouží každým rokem desetitisíce zákazníků a dodá materiál na tisíce nejrůznějších projektů. Ke spokojeným zákazníkům patří především elektromontážní firmy, zboží je dodáváno i pro údržbu podniků, obchodních center, výrobních hal. Významné jsou dodávky komponentů pro výrobu dalších celků, v případě firem zabývajícím se výrobou rozvaděčů. Ke spokojeným zákazníkům patří i maloprodejny s elektrozařízením.

Centrála v Plzni

Moderní centrální sklad v Plzni s prodejní a skladovací plochou o velikosti cca 5000 m² spolu s vyspělou logistikou, umožňuje poskytovat kvalitní služby obchodním partnerům po celé ČR. Široký sortiment skladu zahrnuje kabely, svítidla, světelné zdroje, zásuvky, vypínače, jističe, chrániče, stykače, relé, rozvodné skříně, úložný materiál, baterie, prodlužovací přívody, spotřebiče pro vytápění a klimatizaci, nářadí, hromosvody, průmyslové zařízení a mnoho dalšího a to vše od kvalitních předních českých i evropských dodavatelů. Na centrálním skladě v Plzni je k okamžitému dodání více než 25 000 položek a dalších více než milion je možné rychle objednat. U zboží, které je skladem, je samozřejmostí doručení do druhého dne a dovoz na zákazníkem určené místo. Společnost ELFETEX, spol. s r.o. svým zákazníkům dále poskytuje technickou a projektovou podporu, odborné poradenství, přípravu zakázek a cenových nabídek.

Centála ElfetexCentála Elfetex