Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Zoni® od ABB: Nová designová řada vypínačů, která mění pravidla hry

Ve světě moderního designu a technologií hraje osvětlení klíčovou roli v tom, jak vnímáme a prožíváme prostor kolem nás. A právě v tomto kontextu přichází společnost ABB s novou designovou řadou vypínačů Zoni®, která nese s sebou inovativní design, spojený s vysokou kvalitou a spolehlivostí. Podíváme se blíže na to, co tuto řadu vypínačů odlišuje a proč by mohla být ideální volbou pro ty, kteří hledají nejen funkční, ale i stylové ovládání osvětlení.

Zoni®

Nový šampion
českých elektrikářů

 

  • Moderní přístroje vypínačů s ovládáním aplikací přes Bluetooth
  • Zcela nový tvar
  • Trendové a neokoukané barvy - kompletně v matném provedení
  • Dvoubarevné rámečky
  • Nové, ještě bezpečnější zásuvky
  • Kompletně navržen a vyroben v ČR

Šampion mezi vypínači

Zoni® od ABB přináší do vašeho života nejen výkonnost a funkcionalitu, ale také designový příběh, který lze přizpůsobit vašim osobním preferencím.

Připravte se na revoluci ve světě vypínačů, kde každý detail hraje roli v tvorbě jedinečné atmosféry vašeho domova.

Trendové barvy

 

Designová řada vypínačů a zásuvek Zoni® vám pomůže odladit interiér dle vašeho vkusu. Neutrální matné provedení černé, bílé i šedé zapůsobí kdekoliv a přesně podle toho, jaký jim dáte "prostor". Nové trendové barvy naopak zdůrazní vaši nápaditost a originalitu.

Zoni®  Nový šampion českých elektrikářůZoni®  Nový šampion českých elektrikářů
Zoni®  nová designová řadaZoni®  nová designová řada

Chytré vypínače Zoni®

Dopřejte svým zákazníkům ovládání osvětlení i žaluzie z mobilu. Díky ABB flexTronics® .

Zoni® nejsou pouze vypínač, ale také spojují moderní technologie. Modely s dotykovým ovládáním a možností propojení s chytrým domovem umožňují uživatelům maximalizovat kontrolu nad světlem a dalšími zařízeními v domácnosti. Brožura ABB flexTronics® a ABB-free@home® flex ke stažení zde.

Chytré vypínače Zoni®Chytré vypínače Zoni®

Svěží design a precizní zpracování

Nová řada Zoni® od ABB zdůrazňuje elegantní a moderní design, který se snadno integruje do různých prostorů. Kombinace hladkých křivek, kvalitních materiálů a precizního zpracování vytváří dojem luxusu a vkusu.

Vypínače se tak stávají nejen pouhým prvkem ovládání osvětlení, ale i estetickým prvkem, který doplňuje celkový design místnosti.

Iva Bastlová
Interiérová designérka

Snadná Instalace a údržba

Designová řada Zoni® je navržena tak, aby byla kompatibilní s ostatními zařízeními a přístroji od ABB. Snadná instalace je klíčovým faktorem pro elektrikáře, kteří mohou v rychle a snadno nainstalovat tyto vypínače. Díky kvalitním materiálům jsou vypínače odolné vůči opotřebení a jednoduše se udržují čisté.

Řada vypínačů a zásuvek Zoni® přináší do našich domovů nejen funkčnost, ale i estetický prvek, který obohacuje naše prostředí. S důrazem na elegantní design, kvalitu zpracování a inteligentní technologie může být tato nová řada vypínačů ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojit styl s moderní technologií ve svém domově.

Prohlédněte si kompletní nabídku vypínačů Zoni® a získejte více informací v katalogu od ABB.

Staňte se architektem svého prostoru a objevte nový standard ve světě vypínačů s řadou Zoni® od společnosti ABB.

Katalog ke stažení zde.

Moderní přístroje vypínačů s ovládáním aplikací přes Bluetooth
Zcela nový tvar, trendové a neokoukané barvy - kompletně v matném provedení
Dvoubarevné rámečky
Nově, ještě bezpečnější zásuvky
Kompletně navrženy a vyrobeny v ČR

Svěží design a precizní zpracování 

Vypínače řady Zoni® jsou dostupné v různých provedeních, včetně elegantního lesklého plastu a odolného kovu.

 

Tato variabilita umožňuje uživatelům vybrat si ten správný materiál, který nejen vyhovuje jejich designovým preferencím, ale i požadavkům na odolnost a trvanlivost.

Trendové barvy

Od Zoni® můžete očekávat širokou škálu barev, které umožňují personalizaci a přizpůsobení vypínačů a zásuvek vašemu designovému vkusu a interiéru. Výběr správné barvy může vytvořit esteticky příjemné prostředí a přispět k celkové atmosféře místnosti.

Inteligentní technologie

Ruční vypínač

Ovládání vypínače přes Bluetooth

Ovládání více vypínačů mobilem najednou přes Bluetooth

Jednoduché zapojení do chytré domácnosti ABB-free@home®

Ruční vypínač

Ovládání vypínače přes Bluetooth

Ovládání více vypínačů mobilem najednou přes Bluetooth

Jednoduché zapojení do chytré domácnosti ABB-free@home®

Zařizujete si domácí dílnu? Zvažte, jaké nářadí vám v ní nesmí chybět


Domácí kutění bylo vždy tuzemským národním sportem. Šikovností a schopností improvizace jsou čeští kutilové proslulí už dávno. Jako důkaz slouží dodnes fungující svépomocné realizace všeho možného od skleníků po větrné elektrárny. Když se k tomu přidá i správné nářadí, vznikají díla, která si často nezadají s profesionální prací.

Porevoluční nová doba a s ní i otevření se západním trhům přineslo úplně nové možnosti strojního zařízení a vybavení nářadím. Obchody s nářadím se staly takovým dospěláckým hračkářstvím. A protože vývoj se nezastavil, stalo se všeobecně dostupným už i profesionální a poloprofesionální vybavení.

Kvalita ručního nářadí dokáže nadchnout, nekvalita otrávit

Není nic horšího, než když vás v pracovním rozletu brzdí a omezuje mizerné nářadí. Pořídit ho levně v hobbymarketu je sice rychlé a jednoduché, s prvním problémem ho však budete jen proklínat. Měkké materiály, špatná ergonomie nebo nestandardizované rozměry jsou nejčastější potíže u levné asijské produkce.

Platí to jak pro profi výbavu, tak i pro hobby nářadí. Ani domácí kutil přeci nechce, aby jeho snaha vycházela naprázdno. I on proto ocení opravdu fortelnou konstrukci a kvalitní materiály osvědčeného ručního nářadí DeWalt. Výrobce si dává záležet jak na pohodlí při práci, tak i na bezpečnou manipulaci. Značka DeWalt se během několika let právem zabydlela v mnoha domácích i profesionálních dílnách.

Kód ELFETEX 11.021.936

Profi elektrické nářadí do každé domácí dílny

Při práci na jakémkoli projektu je v pozadí silná osobní motivace. Jakmile se člověk do práce ponoří, má myšlenky už jen na dokonalé provedení. A právě v takové chvíli se projeví kvalita nářadí nejcitelněji. Kromě ručního nářadí pro základní operace je suverénně nejžádanějším domácím pomocníkem aku vrtačka. Vzhledem k jejímu univerzálnímu využití se při současných cenách každému, včetně domácích kutilů, vyplatí investovat do některého z profi modelů.

Profi aku vrtačka zastane dokonale a beze zbytku práci elektrického šroubováku s vysokým točivým momentem. Zároveň jde o plnohodnotnou vrtačku, dle provedení dokonce s příklepem pro vrtání do zdiva. Modely s vyšším napájecím napětím nabízejí i vyšší výkon a tím spolehlivější funkci i při náročném nasazení. Tomu pak odpovídá i dlouhá výdrž Li-Ion baterie.

Kód ELFETEX 11.320.349

Kam s ním aneb celá dílna v jedné brašně

Nakonec už zbývá jen vyřešit, kam všechno nářadí dobře a bezpečně uložit. To ruční nezbytné pro práci v terénu máte díky chytrým organizérům a dobré brašně na nářadí neustále s sebou. Vaše dílna tak chodí všude s vámi a práce je pak hotová raz dva. Pravý chlap s brašnou – plnou dobrého nářadí – se totiž nezalekne žádné výzvy…

Kód ELFETEX 11.118.130