Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Koncern Würth

 

 

Elfetex je dceřinou společností německé firmy FEGA & Schmitt Elektrogroßhandel GmbH, která je od roku 1998 součástí koncernu Würth.

 

Koncern působí ve více než 80 zemích světa a v současné době má cca 77 000 zaměstnanců, celkový obrat koncernu v roce 2018 činil 13,6 mld. EUR.

 

 

Základním kamenem skupiny Würth je celosvětový obchod s upevňovacím a montážním materiálem, jako jsou například šrouby, jejich příslušenství, hmoždinky, chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování, nářadí, nástroje, instalační materiál, drobné díly pro automobily, jakož i zásobovací a odběrové systémy.

 

Kompetence, kvalita a blízkost k zákazníkovi tvoří hlavní pilíře koncernu. Se současným počtem více než 100.000 produktů pro řemesla a průmysl se z původního specialisty na šrouby stal odborník na montážní techniku.

 

Během pěti desetiletí dovedl prof. Dr. h. c. Reinhold Würth, který v roce 1954 převzal po předčasné smrti svého otce tehdy dvoučlennou firmu, tento podnik až mezi největší obchodní firmy na celém světě.