Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, s ohledem na nově vzniklou situaci ze dne 15.3.2020 bychom Vás rádi informovali o tom, že veškerý prodej a služby nabízené podnikatelům jsou stále k dispozici jak na prodejnách,  tak na našem e-shopu. O dalších vládních nařízeních a omezeních Vás budeme informovat. Více info zde

Načítání

Patch panely napájení

68 Položky
Stránka
Na stránku
  1. Patch panel 19" 24portů 1U mod.neosaz. Patch panel 19" 24portů 1U mod.neosaz.
    Kód ELFETEX 11.123.059
    EAN 2050000915604
    Kód výrobce 24200243
    Značka SOLARIX
  2. SOLARIX Patch panel 19" 24xRJ45 Cat6 STP 1U SO SOLARIX Patch panel 19" 24xRJ45 Cat6 STP 1U SO
    Kód ELFETEX 10.863.153
    EAN 2050000430831
    Kód výrobce 24200124
    Značka SOLARIX
  3. SOLARIX Patch panel 19" 24xRJ45 Cat6 UTP 1U SOL SOLARIX Patch panel 19" 24xRJ45 Cat6 UTP 1U SOL
    Kód ELFETEX 10.680.054
    EAN 2050000226519
    Kód výrobce 24000341
    Značka SOLARIX
  4. SOLARIX Patch panel 19" 24xRJ45 Cat5e UTP 1U SOL SOLARIX Patch panel 19" 24xRJ45 Cat5e UTP 1U SOL
    Kód ELFETEX 10.679.643
    EAN 2050000226090
    Kód výrobce 24000141
    Značka SOLARIX
  5. SOLARIX Panel 19" vyvazovací 1U 5x háček černý SOLARIX Panel 19" vyvazovací 1U 5x háček černý
    Kód ELFETEX 10.911.781
    EAN 2050000535253
    Kód výrobce 80197111
    Značka SOLARIX
  6. ABB Blok S1-M1-25 napájecí ABB Blok S1-M1-25 napájecí
    Kód ELFETEX 10.628.275
    EAN 4013614400803
    Kód výrobce 1SAM201907R1101
    Značka ABB
  7. ACAR Prodl.přívod 3m -5zásuvek ACAR 19 č. 1,5U ACAR Prodl.přívod 3m -5zásuvek ACAR 19 č. 1,5U
    Kód ELFETEX 10.538.544
    EAN 5904743255404
    Kód výrobce W0074
    Značka ACAR
  8. 032672 032672
    Kód ELFETEX 11.120.509
    EAN 3245060326722
    Kód výrobce 032672
    Značka IDEAL LUX
  9. 032573 032573
    Kód ELFETEX 11.120.505
    EAN 3245060325732
    Kód výrobce 032573
    Značka IDEAL LUX
  10. VDIR612003 P113 P-PANEL 12 PORTS WHITE VDIR612003 P113 P-PANEL 12 PORTS WHITE
    Kód ELFETEX 10.652.469
    EAN 3606480186264
    Kód výrobce VDIR612003
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  11. VDIR612001 Patch panel P106 5port DIN ro VDIR612001 Patch panel P106 5port DIN ro
    Kód ELFETEX 10.652.467
    EAN 3606480186240
    Kód výrobce VDIR612001
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  12. VDIG111241F Propojovací panel 1U, prázdn VDIG111241F Propojovací panel 1U, prázdn
    Kód ELFETEX 11.008.268
    EAN 3606480447730
    Kód výrobce VDIG111241F
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  13. VDIG118241U60 Propojovací panel 1U, vyba VDIG118241U60 Propojovací panel 1U, vyba
    Kód ELFETEX 11.134.984
    EAN 3606480499852
    Kód výrobce VDIG118241U60
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  14. VDIG118241U50 Propojovací panel 1U, vyba VDIG118241U50 Propojovací panel 1U, vyba
    Kód ELFETEX 11.134.983
    EAN 3606480499845
    Kód výrobce VDIG118241U50
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  15. VDIG118241BX0 Propojovací panel 1U, vyba VDIG118241BX0 Propojovací panel 1U, vyba
    Kód ELFETEX 11.134.982
    EAN 3606480499821
    Kód výrobce VDIG118241BX0
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  16. VDIG112241U Patch panel, UTP 24 ports, 1 VDIG112241U Patch panel, UTP 24 ports, 1
    Kód ELFETEX 11.134.981
    EAN 3606485122779
    Kód výrobce VDIG112241U
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  17. Patch panel P112 12port plast. rozv. Patch panel P112 12port plast. rozv.
    Kód ELFETEX 11.044.946
    EAN 3606480186257
    Kód výrobce VDIR612002
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  18. Patch panel FTP/STP 24ports, 1U, včetně Patch panel FTP/STP 24ports, 1U, včetně
    Kód ELFETEX 11.044.937
    EAN 3606485122755
    Kód výrobce VDIG112241F
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  19. Patch panel, UTP 24 ports, 1U Patch panel, UTP 24 ports, 1U
    Kód ELFETEX 11.044.936
    EAN 3606485122632
    Kód výrobce VDIG012241U
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  20. Patch panel, FTP/STP 24ports, 1U Patch panel, FTP/STP 24ports, 1U
    Kód ELFETEX 11.044.935
    EAN 3606485122618
    Kód výrobce VDIG012241F
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  21. VDIM157021 Internal fixing plate for 1 a VDIM157021 Internal fixing plate for 1 a
    Kód ELFETEX 10.730.899
    EAN 3606485123059
    Kód výrobce VDIM157021
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  22. VDIM155031 Záslepka pro 3 LC duplex mult VDIM155031 Záslepka pro 3 LC duplex mult
    Kód ELFETEX 10.730.897
    EAN 3606485123035
    Kód výrobce VDIM155031
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  23. VDIM1530311 Záslepka, 3x SC duplex multi VDIM1530311 Záslepka, 3x SC duplex multi
    Kód ELFETEX 10.730.896
    EAN 3606485123028
    Kód výrobce VDIM1530311
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  24. VDIM153031 Záslepka pro 3x SC duplex mul VDIM153031 Záslepka pro 3x SC duplex mul
    Kód ELFETEX 10.730.895
    EAN 3606485123011
    Kód výrobce VDIM153031
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  25. VDIM1510611 Záslepka 6x ST multimode VDIM1510611 Záslepka 6x ST multimode
    Kód ELFETEX 10.730.894
    EAN 3606485123004
    Kód výrobce VDIM1510611
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  26. VDIM151061 Záslepka pro 6x ST multimode VDIM151061 Záslepka pro 6x ST multimode
    Kód ELFETEX 10.730.893
    EAN 3606485122991
    Kód výrobce VDIM151061
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  27. VDIG141501 Telecom panel 50 ports, 1U VDIG141501 Telecom panel 50 ports, 1U
    Kód ELFETEX 10.730.871
    EAN 3606485122878
    Kód výrobce VDIG141501
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  28. Panel LEGRAND 33579 LCS2 TEL 19" 50RJ45 Panel LEGRAND 33579 LCS2 TEL 19" 50RJ45
    Kód ELFETEX 10.695.520
    EAN 3245060335793
    Kód výrobce 033579
    Značka LEGRAND
  29. "NSYAPU19F6CB 1U lišta 6 zásuvek 19" NF "NSYAPU19F6CB 1U lišta 6 zásuvek 19" NF
    Kód ELFETEX 10.651.872
    EAN 3606480171963
    Kód výrobce NSYAPU19F6CB
    Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  30. Panel LEGRAND 33561 UTP 24RJ45 CAT6 Panel LEGRAND 33561 UTP 24RJ45 CAT6
    Kód ELFETEX 10.695.512
    EAN 3245060335618
    Kód výrobce 033561
    Značka LEGRAND
68 Položky
Stránka
Na stránku