Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, 18.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 19.12. - 20.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 2.1.2025. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, kvůli probíhajícím inventurám nemusí odpovídat aktuálně se zobrazující skladové zásoby. Objednávky zboží, začínáme expedovat 3.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

SIEMENS Relé pro monitorování teploty PT100, Š=22,5 mm 0 - 100 °C

Obrázek je pouze ilustrativní.

SIEMENS Relé pro monitorování teploty PT100, Š=22,5 mm 0 - 100 °C

Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
11.292.024
EAN
4011209535787
Kód výrobce
3RS1020-1DW10
Recyklační poplatek vč. DPH
0,17 Kč

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

relé pro monitorování teploty PT100, překročení 2 prahové hodnoty, šířka 22,5 mm 0 °C až 100 °C AC/DC 24 - 240 V 1 NO + 1 přepínací kontakt, pracovní a klidový proud šroubová svorka relé pro monitorování teploty SIRIUS 3RS10 pro měření teplot v pevných, kapalných a plynných médiích, např. k řízení a regulaci procesů nebo k ochraně motorů a strojních zařízení před nepřípustnými teplotami. Přístroje jsou snadno obsluhovatelné pomocí otočného potenciometru. Mají galvanické oddělení, hystereze je nastavitelná. Relé s dvěma prahovými hodnotami mohou přepnout pracovní princip a jsou vhodná pro typy čidel, jako je např. PT100, termočlánek. Rodina monitorovacích relé pro sledování teploty 3RS obsahuje analogově a digitálně nastavitelná relé pro připojení jednoho až tří čidel (odporový indikátor nebo termočlánek). Jsou k dostání s odnímatelnými šroubovacími nebo pružinovými svorkami. Údaj se zobrazuje volitelně v °C nebo °F. Dostupné jsou rovněž varianty s komunikací přes rozhraní IO-Link. Jako příslušenství jsou k dispozici popisné štítky, zásuvné patky a plombovatelné krytky. SIRIUS relé – jeden program pro všechny případy.
  • Značka SIEMENS
Přístroje pro monitorování teploty
  • Typ elektrického připojení Šroubová svorka
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 24 - 240 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 24 - 240 V
  • Jmenovité napětí Us při DC 24 - 240 V
  • Typ napětí pro ovládání AC / DC
  • S odnímatelnými svorkami Ano
  • Počet měřicích obvodů 1
  • Počet spínacích kontaktů 1
  • Počet přepínacích kontaktů 1
  • Šířka 22.5 mm
  • Výška 102 mm
  • Výška 91 mm

Ke stažení

Podobné produkty