Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, 18.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 19.12. - 20.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 2.1.2025. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, kvůli probíhajícím inventurám nemusí odpovídat aktuálně se zobrazující skladové zásoby. Objednávky zboží, začínáme expedovat 3.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

Žár.LED 3W-20 GU10 3000K 30° LEDMED

Obrázek je pouze ilustrativní.

Žár.LED 3W-20 GU10 3000K 30° LEDMED

Značka
LEDMED
Kód ELFETEX
11.042.161
EAN
8595216615015
Kód výrobce
LM65108004


Informační list výrobku

Recyklační poplatek vč. DPH
2,42 Kč

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

LED žárovka s paticí GU10 a moderní technologií COB od výrobce LEDMED

COB = "Chip On Board"

Jedná se o nejmodernější a také nejperspektivnější technologii v oblasti LED světelných zdrojů, která integruje jednotlivé čipy na malou keramickou plochu, kde je přikrývá jednolitá vrstva luminoforu. Tento technologický postup přináší další lepší vlastnosti LED zdrojů:

+ rovnoměrný rozvod tepla a tím zvýšení životnosti
+ vyšší světelný výkon s klasickými LED moduly
+ rovnoměrný rozklad světelného toku – jednolitý světelný zdroj – nejsou vidět jednotlivé LED moduly

Oblasti použití:
- podhledová svítidla, bodové osvětlení
- lištové systémy a spoty (např. LARGO, BORGO)*
- nábytková svítidla (např. CREDO, CORTE)*
- zahradní svítidla (např. RULO)*
- možné použití ve venkovních svítidlech, které mají minimálně IP65
- směrové světelné zdroje
- nasvícení různých objektů
- obchody, outlety, výstavní prostory, showroom
- výstavní skříně a výlohy

*produkty od výrobce PANLUX
  • Značka LEDMED
Led žárovky, LED trubice
  • Barva Ostatní, jiné
  • Výkon světelného zdroje 3 W
  • Patice GU10
  • Světelný tok 200 lm
  • Barevná teplota 3000 K
  • Druh napětí AC
  • Index podání barev 60-69 (třída 2B)
  • Průměr 50
  • Energetická třída A+
  • Tvar světelného zdroje Ostatní, jiné
  • Délka 56
  • Barva světla 3000
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Typ skla Čirá
  • Průměrná jmenovitá životnost 20000
  • Kategorie barev světla Teplý
  • Vážená spotřeba el.energie za 1000 hodin 3
  • Úhel záření 30 °

Ke stažení

Všechny obrázky

Podobné produkty