Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, dne 24.10.2021 bude probíhat plánovaná údržba systému. Během dne tedy může docházet k dočasným výpadkům. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

Rukojeť NZM1-XSRM-R

Rukojeť NZM1-XSRM-R

Kód ELFETEX
10.091.920
EAN
4015082666736
Kód výrobce
266673
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Volitelné příslušenství k řadě výkonových spínačů NZM nabízí bohaté portfolio možností využití při nasazení na celém světě. Montáž je vždy pružná a jednoduchá díky modulárním funkčním skupinám. Upozornění: Otočná rukojeť dveřní spojky s rotačním a vodicím pohonem, montážní úhelník a speciální krátká prodlužovací osa. Venkovní výstražný štítek/označovací štítek německy/anglicky. Černožlutá šipka blesku. Venkovní výstražná tabulka / označovací tabulka s upevněním sponou. Pro zvýšenou ochranu před dotykem na straně napájení objednejte si krycí lištu před dotyky prstů IP2X. Červeno-žluté pro nouzové vypnutí. Lze připojit v poloze 0 na rukojeti. Lze použít pro: NZM1(-4), PN1-4, N(S)1(-4)
  • Značka EATON
Rukojeti pro spínací přístroje
  • Uzamykatelný Ano
  • Barva Červená
  • Vhodné pro nouzové zastavení Ano
  • S osou Ano
  • Vhodné pro jističe Ano
  • Vhodné pro odpínače zátěže Ano

Ke stažení

Mohlo by Vás zajímat