WIELAND Konektor 46.032.5056.7 (RST16I3/2S S1 M02 GN)
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
WIELAND
Informace o produktu
vidlice vestavná RST16I3/2S S1 M02 GN, 2-pólová, zelená
  • Značka WIELAND
Připojení přístrojů pro zásuvné domovní instalace
  • Připojovací průřez ( jemné dráty) 0.25 - 2.5 mm²
  • Připojovací průřez ( jednodrátový) 0.25 - 2.5 mm²
  • Šířka 19.9 mm
  • Provedení Zástrčka
  • Výška 19.9 mm
  • Typ připojení Šroubová svorka
  • Typ zámku S integrovaným násuvným spojem
  • Jmenovitý proud 16 A
  • Jmenovité napětí 250 V
  • Počet pólů 2
  • Délka 35.2 mm
  • Materiál pouzdra Polyamid
  • Povrchová úprava kontaktů Postříbřený
  • Stupeň znečištění 3
  • Jmenovité výdržné napětí 4 kV
  • Průchozí odpor 0.75 MOhm
  • Materiál kontaktů CuZn
  • Velikost přípojného závitu M16
  • Počet připojení na pól 1
  • Označení pólů 1, 2
  • Barevné značení / kontaktní vložka Zelená
  • Požární zatížení 0.043 kWh
  • Max.trvale teplotně odolný kontaktní díl 100 °C