SV-SMT 7.62IT/05/90MSF5 2.6SN BK BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
WEIDMÜLLER
Informace o produktu
Zásuvné připojení DPS s inovativní technologií připojení pro bezpečné a intuitivní ovládání
  • Značka WEIDMÜLLER
Konektory plošných spojů
  • Typ připojení Flexibilní konektor plošných spojů
  • Barva těla Černá
  • Jmenovité napětí 630 V
  • Počet pólů 5
  • Typ kontaktů Pin
  • Rozsah provozních teplot -50 - 130 °C
  • Typ upevnění Pájecí
  • Jmenovité výdržné napětí 6 kV
  • Typ elektrického připojení THR připojení
  • Materiál povrchu kontaktu Cín
  • Kategorie přepětí (hodnota) III
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Délka kolíku 2.6 mm
  • Rozteč konektorů 7.62 mm
  • Počet řad zásuvných konektorů 1
  • Druh bandáže Ostatní, jiné
  • Rozteč kontaktů 7.62 mm
  • Provedení konektoru Pevné připojení
  • Materiál izolačního tělesa Polyamid
  • Úhel PCB / Kontakt 0° / 180° (horizontální)
  • Typ upevnění DPS Ostatní, jiné
  • Jmenovitý proud In 41 A