Spínač ISOLATOR TP - 590.EM4012
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SCAME
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
590.EM4012
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
  • Značka SCAME
Výkonové odpínače
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 40 A
  • Počet pólů 2
  • Jmenovitý podmíněný zkratový proud Iq 10 kA
  • Krytí (IP), přední strana IP65
  • Uzamykatelné Ano
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Verze jako zařízení nouzového zastavení Ano
  • Typ ovládacího prvku Otočný ovladač
  • Provedení jako hlavní vypínač Ano
  • Provedení jako bezpečnostní spínač Ano
  • Provedení jako údržový /servisní spínač Ano
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-23, 400V 19 kW
  • Barva ovládacího prvku Červená
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue AC 690 V
  • Konstrukční typ zařízení Kompletní jednotka v krytu
  • Dimenzovaný trvalý proud při AC-21,400 V 40 A
  • Spínaný výkon při 400 V 19 kW