SIEMENS Jistič výkonový 3VA1132-5EF32-0AA0
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
3VA1132-5EF32-0AA0
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
3VA11, In 32 A, Icu 55 kA / 415 V, nadproudová spoušť TM240 (ATAM), Ir 22 ÷ 32 A, Ii (5 ÷ 10)x In, 3pól, přední přívod
  • Značka SIEMENS
Výkonové jističe distribuční
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 32 A
  • Rozsah jmenovitého napětí 690 - 690 V
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400 V, 50 Hz 55 kA
  • Rozsah nastavení spouštěče přetížení 22 - 32 A
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 5 - 10 A