SCHNEIDER Easy TeSys LC1E200Q7 Stykač 3P 200A, cívka 380V AC
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
LC1E200Q7
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Šířka 168.5 mm
  • Výška 174 mm
  • Hloubka 181 mm
  • Vhodné pro modulární instalaci Ne
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 90 kW
  • Počet hlavních spín.kontaktů 3
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 200 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 250 A
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 380 - 380 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 380 - 380 V
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Provozní napětí při AC 50 Hz 690 - 690 V
  • Provozní napětí při AC 60 Hz 690 - 690 V