Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
DŮLEŽITÉ Vážení zákazníci, v době velikonočních svátků od 3.4. do 6.4. 2026 budou všechny naše pobočky uzavřeny. Během této doby nebudeme expedovat žádné objednávky. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, 16.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 17.12. - 23.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 5.1.2026. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme technické potíže způsobující nestabilitu e-shopu. Na nápravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky na elfetex fest 2025 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

SCHNEIDER ATS22D17S6U Softstartér 3/5/10/15 hp, 17

Obrázek je pouze ilustrativní.

SCHNEIDER ATS22D17S6U Softstartér 3/5/10/15 hp, 17

Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
11.285.372
EAN
3606480167379
Kód výrobce
ATS22D17S6U
Recyklační poplatek vč. DPH
4,07 Kč

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

This Altistart 22 soft starter can feed 3-phase asynchronous motors in supply line connection. It has a rating of 17A, a rated power from 3HP to 15HP and a rated voltage from 230V to 575V AC. It is designed for simple and complex machines such as centrifugal and piston pumps, fans, screw compressors and material handling equipment. Slim form factor improves versatility; allows mounting in frames of any kind of machines. It features an Integrated bypass, this reduces noise and decreases heat dissipation. Compatibility with SoMove software allows configurations and settings to be easily transferred, meaning spares can be quickly installed. It provides smooth starting for your machinery, avoiding mechanical stresses and extending their service life.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Softstartéry
  • Jmenovité pracovní napětí Ue 208 - 600 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 110 - 110 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 110 - 110 V
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Třída aktivace Ostatní, jiné
  • Jmenovitý pracovní proud Ie při 40 ° C Ta 17 A
  • Jmenovitý výkon třífázový motor, standardní zapojení na 230 V 4 kW
  • Jmenovitý výkon třífázový motor, standardní zapojení na 400 V 7.5 kW
  • Jmenovitá okolní teplota bez snížení výkonu 40 °C
  • Vestavěná ochrana proti přetížení motoru Ano
  • Typ napětí pro ovládání AC / DC
  • Interní přemostění Ano
  • Točivý moment -regulace Ano
  • Funkce Směr otáčení
  • S displejem Ne
  • Jmenovité napětí Us při DC - - - V

GPSR Details

Odpovědnost za produkt +

Schneider Electric CZ, s.r.o.

Adresa:U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5, ČR

Telefon: +420 225 382 919
E-mail: podpora@se.com

https://www.se.com/cz/cs

Bezpečnostní dokumenty dodavatele: Bezpečnostní dokumenty dodavatele

Podobné produkty