RCMC-5000-1A-P
Obrázek je pouze ilustrativní.
RCMC-5000-1A-P
Značka
WEIDMÜLLER
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Proudový transformátor pro přeměnu proudu na standardní analagové naměřené hodnoty.
  • Značka WEIDMÜLLER
Měřicí transformátory proudu
  • Způsob montáže DIN lišta 35 mm
  • Typ analogového výstupu 4-20 mA
  • Se spínacím výstupem Ne
  • Frekvence jmenovitého proudu 50 Hz
  • Koncová hodnota měřícího rozsahu proudu 5000 A