Převodník Weidm. ACT20P-PRO DCDC II-P
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
WEIDMÜLLER
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
  • Značka WEIDMÜLLER
Izolační zesilovače
  • Výška 127.1 mm
  • Šířka 12.5 mm
  • Hloubka 113.7 mm
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Spotřeba elektrické energie 2 W
  • Rozsah provozních teplot -20 - 60 °C
  • Typ elektrického připojení Pružinová svorka
  • Počet výstupních rozsahů 0 mA ... 10 mA 1
  • Počet výstupních rozsahů 0 V ... 10 V 1
  • Počet výstupních rozsahů 0 mA ... 20 mA 1
  • Počet výstupních rozsahů 0 V ... 5 V 1
  • Počet výstupních rozsahů -10 mA ... MA 10 1
  • Počet výstupních rozsahů -10 V ... 10 V 1
  • Počet výstupních rozsahů 10 V ... 0 V 1
  • Počet výstupních rozsahů 2 V ... 10 V 1
  • Počet výstupních rozsahů -20 mA ... +20 mA 1
  • Počet výstupních rozsahů 20 mA ... 0 mA 1
  • Počet výstupních rozsahů 20 mA ... 4 mA 1
  • Počet výstupních rozsahů 4 mA ... 20 mA 1
  • Počet vstupních rozsahů +5 V ... -5 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 V ... 1 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 mV ... 100 mV 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 V ... 2 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 V ... 2,5 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 V ... 20 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 mV ... 200 mV 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 V ... 24 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 V ... 30 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 mV ... 300 mV 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 mA ... 5 mA 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 mV ... 500 mV 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 mV ... 60 mV 1
  • Počet vstupních rozsahů -1 V ... +1 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 1 V ... 5 V 1
  • Počet vstupních rozsahů -10 mA ... +10 mA 1
  • Počet vstupních rozsahů 10 V ... 2 V 1
  • Počet vstupních rozsahů -100 mV ... +100 mV 1
  • Počet vstupních rozsahů -2 V ... +2 V 1
  • Počet vstupních rozsahů -2,5 V ... +2,5 V 1
  • Počet vstupních rozsahů -20 V ... +20 V 1
  • Počet vstupních rozsahů -300 mV ... +300 mV 1
  • Počet vstupních rozsahů -5 mA ... +5 mA 1
  • Počet vstupních rozsahů 5 V ... 0 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 5 V ... 1 V 1
  • Počet vstupních rozsahů -500 mV ... +500 mV 1
  • Počet vstupních rozsahů -60 mV ... +60 mV 1
  • Jmenovité napájecí napětí AC 235 - 235 V
  • Jmenovité napájecí napětí DC 24 - 24 V
  • Galvanické oddělení mezi vstupem a výstupem Ano
  • Galvanické oddělení mezi vstupy Ano
  • Galvanické oddělení mezi napájením a všemi ostatními obvody Ano
  • Alarmový výstup Ne
  • SIL podle IEC 61508 Bez
  • Typ napájení Aktivní
  • Jmenovitá provozní frekvence 0 - 0 Hz
  • Zátěž 600 - 600 Ohm
  • Vliv zátěže 2 %
  • Galvanické oddělení výstup proti výstupu Ano
  • Teplotní drift 0.02 %/K