Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

S mottem „zažij světlo“ vstoupila německá společnost SLV GmbH v roce 2016 na český a slovenský trh a otevřela novou pobočku SLV Czech s.r.o. se sídlem v Praze. Historie společnosti se odvíjí už přes 40 let a dnes zaměstnává více než 600 zaměstnanců po celém světě, buduje dlouhodobé vztahy s obchodními partnery na pěti kontinentech a dodává svítidla do více než 100 zemí.


Kliknutím na obrázek zobrazíte katalog.

Sortiment SLV je přehledně reprezentován v každoročně obnovovaném katalogu BIG WHITE, který obsahuje přes 3500 různých produktů a každý rok je zde k vidění stovky novinek. Oblast použití svítidel je velmi široká. SLV značka cílí především na vybavení domovů, osvětlení prodejen, kanceláří, hotelů a okrajově také do průmyslu a osvětlení veřejných ploch.

Stěžejní část portfolia tvoří lištové systémy včetně rozsáhlé nabídky spotového osvětlení, systémy bodového osvětlení a v neposlední řadě také atraktivní nabídka venkovních svítidel v různých kategoriích.  Jak interiérová, tak i venkovní svítidla nabízí variabilní možnosti způsobu instalace a některé produkty je možné kombinovat i v rámci tzv. „produktových rodin“. Jedná se o série výrobků s využitím stejného designu pro různé účely použití a způsoby instalace. 

 

·         Kvalita a rychlost na prvním místě

·         98% výrobků skladem v mateřském závodě v Německu

·         Dodávky do 48 hodin od potvrzení objednávky

·         5 letá záruka

·         Poradenský servis a světelné výpočty

·         Veškeré technické dokumenty a certifikáty k dispozici na slv.com


Kliknutím na obrázek zobrazíte produkty.

Služby zákazníkům 
Naše zákaznické oddělení vám rádo zodpoví jakékoliv dotazy týkajících se našich produktů, nabídek  a mnoho dalšího.
Kontaktuje nás

Katalogy svítidel
Naše současné publikace jsou vždy po ruce a pohodlně na vašem smartphonu

Procházet nyní online

Projektování osvětlení
Profesionální světelná a osvětlovací řešení vyžadující profesionální nástroje. Zde přejdete k našim softwarovým partnerům

Objevte nyní ›