OSMONT Svítidlo LED ELSA4 1L16C05BT15/029 19W 1920lm 4000K ø 420mm přisazené, DALI IP44 bílá
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
ELS68574
  • třída ochrany I
  • Šířka 420 mm
  • Vnější průměr 420 mm
  • Objímka Ostatní, jiné
  • Průřez vodiče 1.5 mm²
  • Druh napětí AC / DC
  • Vhodné pro výkon světelného zdroje 17 - 17 W
  • Index podání barev 80-89 (třída 1B)
  • Délka 420 mm
  • Výška / hloubka 90 mm
  • Rázová pevnost IK01
  • Jmenovité napětí od / do 220 - 240 V
  • Teplota chromatičnosti 4000 - 4000 K
  • Systémový výkon 17 W
  • Barva světla Bílá
  • Druh prodrátování určeno pro průchod drátu
  • Dimenzování okolní teplotě podle IEC 62722-2-1 -20 - 30 °C
  • Vhodné pro zapuštěnou montáž Ne
  • Jmenovitý proud 71 - 77 mA