OSMONT Svítidlo LED AURA10 1L15C07BT14/014 20W 1900lm 4000K ø 360mm přisazené, DALI IP44 bílá
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
AUR68543
  • třída ochrany I
  • Šířka 360 mm
  • Vnější průměr 360 mm
  • Objímka Ostatní, jiné
  • Průřez vodiče 1.5 mm²
  • Druh napětí AC / DC
  • Vhodné pro výkon světelného zdroje 19 - 19 W
  • Index podání barev 80-89 (třída 1B)
  • Délka 360 mm
  • Výška / hloubka 125 mm
  • Rázová pevnost IK01
  • Jmenovité napětí od / do 220 - 240 V
  • Teplota chromatičnosti 4000 - 4000 K
  • Systémový výkon 19 W
  • Barva světla Bílá
  • Druh prodrátování určeno pro průchod drátu
  • Dimenzování okolní teplotě podle IEC 62722-2-1 -20 - 30 °C
  • Vhodné pro zapuštěnou montáž Ne
  • Jmenovitý proud 79 - 86 mA