OSMONT Svítidlo LED AURA10 1L15C05BT14/014 14W 1400lm 4000K ø 360mm přisazené, DALI IP44 bílá
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OSMONT JIHLAVA
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
AUR68537
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Bílé přisazené LED svítidlo DALI a skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL.
  • Značka OSMONT JIHLAVA
Stropní/nástěnná svítidla
  • třída ochrany I
  • Šířka 360 mm
  • Vnější průměr 360 mm
  • Objímka Ostatní, jiné
  • Průřez vodiče 1.5 mm²
  • Typ připojení Svorka plug
  • Barva těla Bílá
  • Druh napětí AC / DC
  • Vhodné pro výkon světelného zdroje 13 - 13 W
  • Provedení mřížky Bez
  • Provozní jednotka EVG
  • Index podání barev 80-89 (třída 1B)
  • Délka 360 mm
  • Výška / hloubka 125 mm
  • Materiál pouzdra Ocel
  • Světelný zdroj LED vyměnitelná
  • Výstup světla Přímý
  • Rozložení světla Symetrický
  • Materiál krytu Sklo opál
  • Rázová pevnost IK01
  • Jmenovité napětí od / do 220 - 240 V
  • Se světelným zdrojem Ano
  • Vhodné pro počet světelných zdrojů 1
  • Provozní zařízení součástí Ano
  • Vhodné pro pracoviště s monitorem Ano
  • Vhodné pro (povrchovou) montáž, dostavbu Ano
  • Vyzařovací úhel (hodnota) Extremní širokozářič >80°
  • Teplota chromatičnosti 4000 - 4000 K
  • Systémový výkon 13 W
  • Barva světla Bílá
  • Druh prodrátování určeno pro průchod drátu
  • Dimenzování okolní teplotě podle IEC 62722-2-1 -20 - 30 °C
  • Zkouška žhavým drátem podle IEC 60695-2-11 Bez
  • Stmívání DALI Ano
  • Stmívání programovatelné Ano
  • Stmívání s stisknutím tlačítka Ano
  • Účiník Difuzní čočka/-optika/-panel
  • Stmívání DSI Ne
  • Určeno pro montáž na strop Ano
  • S pohybovým čidlem Ne
  • Se světelným senzorem Ne
  • Vhodné pro kyvadlové zavěšení Ne
  • Vhodné pro uspořádání ve světelném pásu Ne
  • Vhodné pro nouzové osvětlení Ne
  • Instalace do izolovaných stropů, požární ochrana "F se střechou" Ne
  • Vhodné pro zapuštěnou montáž Ne
  • Jmenovitý proud 54 - 59 mA