OMRON Spínač Z-15GW-B7-K OMI, nastavitelná páčka (malá OF), SPDT, 15A, šroubové svorkovnice
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OMRON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
Z15G1313M
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Univerzální základní spínač, páka závěsu (nízká), SPDT, 15 A, šroubové svorky
  • Značka OMRON
Polohové spínače
  • Spínací funkce Skokový spínací člen
  • Jmen.prac.proud AC-15,230V 15 A
  • Jmen.prac.proud DC-13,230V 0.25 A
  • Materiál pouzdra Plast
  • Vhodné pro bezpečnostní funkce Ne
  • Nátěr pouzdra Ostatní, jiné
  • S indikací stavu Ne
  • Typ komunikačního rozhraní Bez
  • Typ elektrického připojení Ostatní, jiné
  • Kategorie nevýbušnosti - plyn Bez
  • Kategorie nevýbušnosti - prach Bez
  • Konstrukční typ krytu Kvádr
  • Stupeň krytí (IP) IP00
  • Nucené otevření Ne
  • Typ ovládacího prvku Ostatní, jiné
  • Verze rozhraní Bez
  • Výstup elektronický Ne
  • Jmen.prac.proud Ie AC-15,125 V 15 A
  • Jmen.prac.proud Ie DC-13,125 V 0.5 A
  • Jmen.prac.proud Ie DC-13, 24 V 6 A
  • Šířka snímače, senzoru 75.4 mm
  • Výška snímače 29.4 mm
  • Délka snímače 17.45 mm
  • Spínací funkce, aretační Ne
  • Okolní teplota při provozu -25 - 80 °C