OMRON Produkt R88M-K10030H-BS2
Obrázek je pouze ilustrativní.
OMRON Produkt R88M-K10030H-BS2
Značka
OMRON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
R8MK0769G
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Servomotor AC řady G5, 100 W, 200 v AC, 3000 ot./min, 0.32 Nm, Inkrementální kodér s brzdou
  • Značka OMRON
Elektromotory
  • Provedení Ostatní, jiné
  • Jmenovité napětí 200 V
  • Jmenovitý proud 1.1 A
  • Jmenovitý kmitočet 50 - 60 Hz
  • Druh napětí AC
  • Počet fází 3
  • Jmenovitý výkon při jmenovité frekvenci 0.1 kW
  • Jmenovité otáčky při jmenovité frekvenci 3000 1/min
  • Stupeň krytí (IP) IP67
  • Druh ochrany ( NEMA) Ostatní, jiné
  • Konstrukční typ IM 3001 (B5)
  • Izolační třída podle IEC B
  • Zátěžový cyklus S1
  • Velikost rámu podle IEC 40 mm
  • Jmenovitý točivý moment 0.32 Nm
  • Ložisko Ostatní, jiné
  • Vnitřní bezpečnost ( IS) Bez
  • Chladící metoda Vzuch
  • Provedení konce hřídele Klíč
  • Vakuum-tlakové-impregnování ( VPI) Bez
  • S pozitivním teplotním součinitelem Ne
  • S odporovým teploměrem -detektor ( RTD) Ne
  • Přetížitelnost Ne
  • Třída energetické účinnosti motoru Ostatní, jiné
  • Určeno pro frekvenční regulaci Ne
  • S kondenzační ochranou Ne
  • Rozsah provozních teplot 0 - 40 °C