OMRON Produkt E2FM-QX1R5D1 2M
Obrázek je pouze ilustrativní.
OMRON Produkt E2FM-QX1R5D1 2M
Značka
OMRON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
E2FM0020H
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Bezdotykový snímač, indukční, povrch a tělo z nerezové oceli, fluoroplastový povlak, dlouhé tělo, M8, stíněný, 1.5 mm, DC, 2 vodiče, NO, kabel 2 m
  • Značka OMRON
Indukční snímače přiblížení
  • Spínací vzdálenost 1.5 mm
  • Typ elektrického připojení Kabel
  • Způsob ovládání Kovový terč, jádro
  • Verze rozhraní Bez
  • Typ komunikačního rozhraní Bez
  • Kategorie nevýbušnosti - plyn Bez
  • Kategorie nevýbušnosti - prach Bez
  • Druh napětí DC
  • Kaskádovatelný Ne
  • Materiál pouzdra Kov
  • Vhodné pro bezpečnostní funkce Ne
  • Nátěr pouzdra Ostatní, jiné
  • Četnost spínání 200 Hz
  • Počet polovodičových výstupů se signalizační funkcí 1
  • Typ spínacího výstupu 2-drát
  • Typ spínací funkce Spínací kontakt (NO)
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz - - - V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz - - - V
  • Jmenovité napětí Us při DC 12 - 24 V
  • Konstrukční typ krytu Válec, šroubovací závit
  • Mechanická podmínka instalace čidla Zapuštěný
  • S monitorovací funkcí navazujících zařízení Ne
  • Rozsah napájecího napětí 10 - 30 V
  • Odolné proti tlaku Ne
  • Průměr čidla 8 mm