L4374V12V24 BT LLT SIGN.SVÍT.LED 12/24V
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
BTICINO
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
L4374V12V24
Informace o produktu
Informace o produktu
BT LLT SIGN.SVÍT.LED 12/24V 1M
  • Značka BTICINO
  • Designová řada BTICINO Livinlight
Světelné signalizace pro instalační spínací programy
  • Jmenovité napětí 12 V
  • Způsob montáže Ostatní, jiné
  • Sestava Přístroj s krytem
  • Barva Ostatní, jiné
  • Bez halogenů Ano
  • Objímka Ostatní, jiné
  • Povrchová úprava Bez povrchové úpravy
  • Max. výkon světelného zdroje 0.6 W
  • Kvalita materiálu Termoplast
  • Barva světla zdroje Bílá
  • Materiál Plast
  • Použití jako sonda Ne
  • Se světelným zdrojem Ano
  • Provedení povrchu Matná
  • Vhodné pro stupeň krytí (IP) IP2X
  • S pevným symbolem / tiráž Ano
  • Průhledný Ne
  • S blikajícím světlem Ne
  • S vyměnitelným symbolem Ne
  • Min.hloubka přístrojové krabice 48 mm