Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Marketing specialista pro E-COMMERCE - Centrála

ELFETEX, spol. s r.o.
elektrotechnický velkoobchod

Jsme dynamická a stále se rozvíjející společnost s třiceti letou tradicí na trhu. Patříme mezi TOP velkoobchody s elektrotechnickým materiálem v České republice s obratem 2,7 miliardy. Jsme členem nadnárodního koncernu WÜRTH GROUP, který je zastoupený ve více než 80 zemích světa a má více než 85 tis. zaměstnanců.

Jsme firmou orientující se na „dobré vztahy“ se silným prozákaznickým zaměřením. Máme velmi propracovanou logistiku a naše komplexní služby zajišťujeme na 28 pobočkách v České republice.

Právě obsazujeme pozici Marketing specialista pro E-COMMERCE na Centrále v Plzni.

Jsme B2B firma v oblasti elektrotechnického materiálu a potřebujeme posílit náš marketingový tým o specialistu zaměřeného na oblast e-commerce v oblasti B2B prodeje. Pokud už máte zkušenosti z této sféry, určitě neváhejte a zašlete svůj životopis.

Vaše náplň práce bude obsahovat:

  • Podílení se na přípravě a realizace e-commerce strategií.

  • Vyhodnocování úspěšnosti kampaní, sledování

  • návštěvnosti našeho e-shopu a optimalizace kampaní stávajících.

  • Spolupráce s externími MKT agenturami působícími v oblasti e-commerce.

  • Průzkum trhu a udržování přehledu o aktuálních trendech v B2B prodeji.

  • Podílení se na přípravě a realizaci prodejních kampaní.

  • Sledování a optimalizace SEO a PPC reklam.

  • Úzká spolupráce s naší E-commerce manažerkou na přípravě a posouvání výkonosti našeho e-shopu.

Profil ideálního kandidáta:

  • SŠ vzdělání s maturou a praxí alespoň 1 rok v oblasti e-commerce nebo vysokoškolské vzdělání v oboru marketing, e-commerce s kratší praxí v oboru.

  • Zkušenosti s digitálním marketingem včetně PPC, SEO, sociálních médií a e-mailového marketingu.

  • Zkušenost s jakoukoliv e-shop platformou. My máme Magento, pokud ho neznáš, ukážeme ti jak na to.

  • Schopnost analyzovat a prezentovat data z kampaní a sledovat klíčové metriky.

  • Kreativita a zkušenost s grafickými programy vítána.

My Vám nabízíme:

  • Fixní mzdu a pravidelné, stabilní měsíční prémie

  • 25 dní dovolené

  • Dodatkovou dovolenou za odpracované roky (až 6 týdnů)

  • Dotované jídlo v našem firemním bistru (od hambáčů, přes

  • pizzu až po asijskou kuchyni)

  • Benefitní program na zábavu, vzdělávání nebo posílení

  • zdraví 6000 Kč ročně.

  • 100% podporu a zapojení od manažerky.

  • Odměny za pracovní a životní jubilea.

  • Skvělé firemní akce a události.

  • Práci v příjemném a uvolněném kolektivu.

  • Další rozvoj formou školení a vzdělávání.

  • Po prvním roce příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč měsíčně.

 Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám svůj životopis na personal@elfetex.cz.

Zaujala vás tato pozice?
Vyplňte formulář a my se vám obratem ozveme.