Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, 18.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 19.12. - 22.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 2.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, ve čtvrtek  4.4.2024 od 14:00 do 20:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, kvůli technickým problémům nemusí e-shop fungovat správně. Na odstranění chyby intenzivně pracujeme, omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, kvůli probíhajícím inventurám nemusí odpovídat aktuálně se zobrazující skladové zásoby. Objednávky zboží, začínáme expedovat 3.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  WORKOUT 2024 je tady! « 

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

Elfetex fest

Již 28. ročník veletrhu Elfetex fest se uskutečnil 7.9.2023 na brněnském výstavišti v pavilonu G1.

Celkový počet vystavovatelů opět překročil osmdesátku. Dominovaly firmy z oborů elektroinstalace, elektromateriálu, osvětlení, měřící a zkušební techniky, průmyslové elektroniky a fotovoltaiky.

 

Nabídku vystavujících firem doplnil doprovodný program v podobě odborných přednášek dodavatelů elektroinstalačního materiálu.

Návštěvníci měli možnost v rámci Elfetex konference položit otázky přímo odborníkům z jednotlivých firem.

 

O večerní zábavu se postarala dámská kapela Die Apples a další hosté.

Předchozí ročníky Elfetex festu

 

26. ročník veletrhu Elfetex fest se uskutečnil 25. - 26. 9. 2019 v industriálních prostorách Depo2015 v Plzni.

Celkový počet vystavovatelů opět překročil  osmdesátku  -  dominovaly firmy z oborů elektroinstalace, elektromateriálu, osvětlení, měřící a zkušební techniky a průmyslové elektroniky.

 

Nabídku vystavujících firem doplnil bohatý doprovodný program formou odborných přednášek.

Dále pak dřevorubecká show, kterou zajistili nejlepší sportovní dřevorubci v ČR - STIHL TIMBERSPORTS SERIES, a venkovní prezentace firmy Nevix s možností svezení na elektrokolech.

 

 

Podívejte se na momenty z Elfetex festu 2019


Podívejte se na momenty z Elfetex festu 2018