ELEKTROBOCK Zvonek BZ12-MELODY bezdrátový síťový IP42
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
ELEKTROBOCK
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
1115
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
Bezdrátový zvonek s výběrem 16ti melodií a světelnou indikací na přijímači.
  • Je určený pro střední a delší dosahy.
  • Set obsahuje domácí zvonek (přijímač) do sítě 230 V a tlačítko (vysílač) na baterii 12 V
  • Kódovaný přenos na frekvenci 433,92 MHz
  • Světelná indikace zvonění u přijímače
  • Dosah až 200 m na volné ploše
  • Dosah cca 25 m v zástavbě
  • Zvuk přijímače - 16 melodií
  • Tlačítko je s přijímačem spárováno z výroby
  • Optická signalizace vysílání na tlačítku
  • Možnost dokoupit náhradní nebo rozšiřující tlačítka
  • Baterie vysílače 12 V je součástí balení
  • Možnost rozšířit až na 3 různá vysílací tlačítka
  • Rámeček na jmenovku
  • typ zvonku   bezdrátový
  • Napájení 2  síťové (230 V/ 50 Hz)
  • Hlasitost    60 dB
  • Zvuk  16 melodií
  • Spotřeba     2 VA
  • Stupeň krytí  IP20
  • Pracovní teplota    0 °C až 50 °C
  • Dosah na volné ploše 200 m
  • Dosah v zástavbě    25 m
  • Citlivost     -90 dBm
  • Napájení     12, 0 V L1028, 23A
  • Vf výkon      0,02 mW
  • Frekvence   433, 92 MHz
  • Stupeň krytí    IP42
  • Životnost baterie  1,5 roku
  • Pracovní teplota  -10 °C až 50 °C