CN1F240A vysokovykonna motorova sirena,
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SIRENA
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
SIR-50349
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Siréna motorová - CELERSON _ 240 V; AC; 112 dB; M20; Barva základny: černá; 1 tón; IP44
  • Značka SIRENA
Motorové sirény
  • Barva těla Černá
  • Materiál pouzdra Kov
  • Hlasitost 112 dB
  • Frekvence tonového signálu 390 - 390.0 Hz
  • Jmenovité napětí od / do 240 - 240.0 V
  • Druh proudu AC
  • Stupeň krytí (IP) IP44
  • Spotřeba elektřiny 2.4 A