BLT 5.08HC/12/180F SN GN BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
BLT 5.08HC/12/180F SN GN BX
  • Typ kontaktů Zdířka
  • Počet pólů 12
  • Rozteč kontaktů 5.08 mm
  • Rozteč konektorů 5.08 mm
  • Úhel kontakt / vodičové připojení 180° (horizontální)
  • Jmenovitý proud In 24 A
  • Jmenovité napětí 320 V
  • Jmenovité výdržné napětí 4 kV
  • Nátěr pouzdra Ostatní, jiné
  • Barva těla Zelená
  • Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL94 V0
  • Rozsah provozních teplot -50 - 100 °C