ACT20P-CI-VO-P
Obrázek je pouze ilustrativní.
ACT20P-CI-VO-P
Značka
WEIDMÜLLER
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
  • Značka WEIDMÜLLER
Izolační zesilovače
  • Výška 127.1 mm
  • Šířka 12.5 mm
  • Hloubka 113.7 mm
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Spotřeba elektrické energie 2 W
  • Rozsah provozních teplot -20 - 60 °C
  • Typ elektrického připojení Pružinová svorka
  • Počet výstupních rozsahů 0 V ... 10 V 1
  • Počet výstupních rozsahů 2 V ... 10 V 1
  • Počet vstupních rozsahů 0 mA ... 20 mA 1
  • Počet vstupních rozsahů 4 mA ... 20 mA 1
  • Jmenovité napájecí napětí DC 24 - 24 V
  • Galvanické oddělení mezi vstupem a výstupem Ano
  • Galvanické oddělení mezi vstupy Ano
  • Galvanické oddělení mezi napájením a všemi ostatními obvody Ano
  • Alarmový výstup Ne
  • SIL podle IEC 61508 Bez
  • Typ napájení Aktivní
  • Jmenovitá provozní frekvence 0 - 0 Hz
  • Jmenovité napájecí napětí AC 0 - 0 V
  • Zátěž 600 - 600 Ohm
  • Vliv zátěže 2 %
  • Galvanické oddělení výstup proti výstupu Ano
  • Teplotní drift 0.02 %/K