ABB Odpínače v krytu OT…OT90GTUU3TZ 1SCA148210R1001
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
1SCA148210R1001
  • Značka ABB
Výkonové odpínače
  • Provedení jako hlavní vypínač Ano
  • Provedení jako údržový /servisní spínač Ano
  • Provedení jako bezpečnostní spínač Ano
  • Počet přepínačů 1
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue AC 1000 V
  • Jmenovité pracovní napětí 1000.0 - 1000.0 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 90
  • Měřený trvalý proud při AC-23,400 V 90 A
  • Dimenzovaný trvalý proud při AC-21,400 V 90
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-23, 400V 45
  • Spínaný výkon při 400 V 45