ABB Odpínače v krytu OT…OT125GLUU6BZ 1SCA148482R1001
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
1SCA148482R1001
  • Značka ABB
Výkonové odpínače
  • Provedení jako hlavní vypínač Ano
  • Počet přepínačů 1
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue AC 1000 V
  • Jmenovité pracovní napětí 1000.0 - 1000.0 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 125
  • Měřený trvalý proud při AC-23,400 V 125 A