ABB MDRC-System pro M comp.SHD20416 2CDD274111R0016
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
ABB
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
2CDD274111R0016
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
SHD204/16; 4 pólový odpínač; In: 16A; pro 240V AC/60 VDC; HOME
  • Značka ABB
Vypínače na DIN lištu
  • Spínací funkce Vypínač
  • Počet spínacích kontaktů 4
  • Počet pólů 4
  • Jmenovitý proud 16 A
  • Jmenovité napětí 415 V
  • Druh napětí Ostatní, jiné
  • Barva kaloty Šedá
  • Šířka vyjádřená počtem modulárních jednotek 4.0
  • Montážní hloubka 69 mm