ABB MDRC-System pro M comp.SHD20263 2CDD272111R0063
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
ABB
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
2CDD272111R0063
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
SHD202/63; 2 pólový odpínač; In: 63A; pro 240V AC/60 VDC; HOME
  • Značka ABB
Vypínače na DIN lištu
  • Spínací funkce Vypínač
  • Počet spínacích kontaktů 2
  • Počet pólů 2
  • Jmenovitý proud 63 A
  • Jmenovité napětí 415 V
  • Druh napětí Ostatní, jiné
  • Barva kaloty Šedá
  • Šířka vyjádřená počtem modulárních jednotek 2.0
  • Montážní hloubka 69 mm