11RFNA92V3 tepelné relé RFNA9 1.4-2.3A
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
LOVATO
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
11RFNA92V3
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Tepelné relé necitlivé na ztrátu (jedné) fáze, třípólové, 1,4…2,3A automatický RESET, přímá montáž na ministykače BG06, BG09, BG12
  • Značka LOVATO
Tepelné relé
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue 690 V
  • Způsob montáže Přímá montáž
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Počet pomocných rozp.kontaktů 1
  • Počet pomocných spín.kontaktů 1
  • Třída aktivace Třída 10 A
  • Reset-funkce vstup Ne
  • Reset-funkce automaticky Ano
  • Reset-funkce tlačítko Ne
  • Nastavitelný rozsah proudu 1.4 - 2.3 A