Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

SIEMENS Kryt pro ovládací přístroje, 22 mm, kulatý

SIEMENS Kryt pro ovládací přístroje, 22 mm, kulatý

Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
11.297.405
EAN
4011209969353
Kód výrobce
3SU1802-0AC00-2AB1
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Informace o produktu

kryt pro povelová zařízení, 22 mm, kulatá, materiál krytu: plast, horní díl krytu šedý, 2 povelová místa plast, s prohloubením pro štítky, B=tlačítko bílé, štítek: I, 1NO, šroubová svorka, A=tlačítko černé štítek: O 1NC, šroubová svorka, připevnění na dno, kryt SIRIUS ACT pro montáž povelových a signalizačních zařízení 22,5 mm u prostorově odděleného uspořádání řídicích jednotek a skříňových rozvaděčů. Pod ochrannou známkou SIRIUS ACT nabízí firma Siemens jedinečné portfolio povelových a signalizačních zařízení se schváleními produktů po celém světě ve čtyřech moderních desginových řadách, vyrobených z odolného pravého kovu a vysoce kvalitního plastu. Inovativní koncepce založená na principu zacvakávání usnadňuje montáž do té míry, že vše zvládnete hravě jednou rukou a bez použití speciálního nářadí. Funkci montážních otvorů přebírají otvory bez drážek, opatřené už 100% ochranou proti přetočení. Díkyvšeobecně vysokému stupni krytí jsou tato odolná zařízení vhodná pro průmyslové a venkovní použití. Dokonce je u nich možné i čištění vysokotlakým paprskem. Spolehlivý provoz nedokáže narušit ani prach, oleje nebo agresivní louhy. Kromě standardního zapo jení lze tato zařízení připojit k řídicí jednotce i přes PROFINET, AS-Interface nebo IO-Link. Tím snížíte své náklady na kabeláž, minimalizujete zdroje chyb a získáte vyšší flexibilitu. Grafický online konfigurátor pohodlně pomůže s výběrem a objednáním jednotlivých součástek, krytů a popisků. K dispozici je rozsáhlá dokumentace (např. příručka, 3D data, schémata zapojení). Dodáváme tato provedení: žlutá/šedá, plast/kov, 1-6 povelových míst, prázdný kryt/předem osazeno, volitelně s napojením přes AS-Interface. SIRIUS ACT – Performance in Action při udělování příkazů a hlášení. Jednoduše smontovatelný, jednoduše silný, jednoduše perfektní.
 • Značka SIEMENS
Kombinace ovládacích a signalizačních zařízení ve skříni
 • Počet řídicích bodů 2
 • Počet tlačítek 2
 • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 5 - 500 V
 • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 5 - 500 V
 • Jmenovité napětí Us při DC 5 - 500 V
 • Barva horní části skříně, pouzdra Šedá
 • Materiál pouzdra Plast
 • Počet spínacích kontaktů 1
 • Počet rozpínacích kontaktů 1
 • Druh ochrany ( NEMA) 13

Podobné produkty