Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

SIEMENS Modul LED testovací AC/DC 12-240V

SIEMENS Modul LED testovací AC/DC 12-240V

Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
11.297.192
EAN
4011209965928
Kód výrobce
3SU1400-2CK10-1AA0
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Informace o produktu

LED testovací modul provozní napětí AC/DC 6-240V, šroubová svorka, pro připevnění na dno, pro LED moduly (6-24V AC/DC, 24V AC/DC, 24-240V AC/DC) LED testovací modul SIRIUS ACT k testování funkčnosti až 30 SIRIUS ACT LED modulů. Pod ochrannou známkou SIRIUS ACT nabízí firma Siemens jedinečné portfolio povelových a signalizačních zařízení se schváleními produktů po celém světě ve čtyřech moderních desginových řadách, vyrobených z odolného pravého kovu a vysoce kvalitního plastu. Inovativní koncepce založená na principu zacvakávání usnadňuje montáž do té míry, že vše zvládnete hravě jednou rukou a bez použití speciálního nářadí. Funkci montážních otvorů přebírají otvory bez drážek, opatřené už 100% ochranou proti přetočení. Díkyvšeobecně vysokému stupni krytí jsou tato odolná zařízení vhodná pro průmyslové a venkovní použití. Dokonce je u nich možné i čištění vysokotlakým paprskem. Spolehlivý provoz nedokáže narušit ani prach, oleje nebo agresivní louhy. Kromě standardního zapo jení lze tato zařízení připojit k řídicí jednotce i přes PROFINET, AS-Interface nebo IO-Link. Tím snížíte své náklady na kabeláž, minimalizujete zdroje chyb a získáte vyšší flexibilitu. Grafický online konfigurátor pohodlně pomůže s výběrem a objednáním jednotlivých součástek, krytů a popisků. K dispozici je rozsáhlá dokumentace (např. příručka, 3D data, schémata zapojení). Dodáváme tato provedení: pro upevnění do podlahy a pro montáž čelní desky. SIRIUS ACT – Performance in Action při udělování příkazů a hlášení. Jednoduše smontovatelný, jednoduše silný, jednoduše perfektní.
  • Značka SIEMENS
Objímky pro ovladače a signálky
  • S integrovanou diodou Ano
  • Objímka Bez
  • Jmen.prac. napětí Ue, AC 50Hz 24 - 240 V
  • Jmen.prac. napětí Ue, AC 60Hz 6 - 240 V
  • Jmen.prac. napětí Ue při DC 24 - 240 V
  • Typ napětí pro ovládání AC / DC
  • Typ připojení pomocného obvodu Šroubová svorka

Podobné produkty