Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

SIEMENS Spínač otočný, prosvětlený, 22 mm, kulatý, kov, s vysokým leskem, bílý, 1 NO + 1 NC

SIEMENS Spínač otočný, prosvětlený, 22 mm, kulatý, kov, s vysokým leskem, bílý, 1 NO + 1 NC

Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
11.296.914
EAN
4011209956483
Kód výrobce
3SU1150-2BF60-1FA0
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Informace o produktu

otočný spínač, prosvítitelný, 22 mm, kulatý, materiál: kov, ve vysokém lesku, barva: bílá, otočná páčka, krátká, 2 spínací polohy O-I, zaklapávací, úhel spínání 90°, 10:30h/13:30h, s držákem, 1 NO + 1 NC, šroubová svorka otočný ovladač SIRIUS ACT k zapnutí a řízení elektrických spotřebičů. Pod ochrannou známkou SIRIUS ACT nabízí firma Siemens jedinečné portfolio povelových a signalizačních zařízení se schváleními produktů po celém světě ve čtyřech moderních desginových řadách, vyrobených z odolného pravého kovu a vysoce kvalitního plastu. Inovativní koncepce založená na principu zacvakávání usnadňuje montáž do té míry, že vše zvládnete hravě jednou rukou a bez použití speciálního nářadí. Funkci montážních otvorů přebírají otvory bez drážek, opatřené už 100% ochranou proti přetočení. Díkyvšeobecně vysokému stupni krytí jsou tato odolná zařízení vhodná pro průmyslové a venkovní použití. Dokonce je u nich možné i čištění vysokotlakým paprskem. Spolehlivý provoz nedokáže narušit ani prach, oleje nebo agresivní louhy. Kromě standardního zapo jení lze tato zařízení připojit k řídicí jednotce i přes PROFINET, AS-Interface nebo IO-Link. Tím snížíte své náklady na kabeláž, minimalizujete zdroje chyb a získáte vyšší flexibilitu. Grafický online konfigurátor pohodlně pomůže s výběrem a objednáním jednotlivých součástek, krytů a popisků. K dispozici je rozsáhlá dokumentace (např. příručka, 3D data, schémata zapojení). Dodáváme tato provedení: více barev, 2–4 spínací polohy, krátká/dlouhá otočná páčka nebo otočný knoflík, prosvětlené/neprosvětlené (osvětlení lze dovybavit), zaklapávací/impulzové ovládání. Upozornění: Kompletní zařízení, dodávka včetně držáků a modulů. SIRIUS ACT – Performance in Action při udělování příkazů a hlášení. Jednoduše smontovatelný, jednoduše silný, jednoduše perfektní.
  • Značka SIEMENS
Voliče, kompletní přístroje
  • Druh ochrany ( NEMA) 13
  • Rozsah napájecího napětí 5 - 500 V

Podobné produkty