SALTEK Modul BDM-230-V/1-FR1 s přepěťovou ochranou, LPZ 0–LPZ 1 a vyšší, 230V DC max.1A výměnný
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
A06461
  • Způsob montáže DIN lišta 35 mm
  • Svorka 1 Klip, svorka
  • Mezní frekvence 11 MHz
  • Max. trvalé napětí AC 177 V
  • Jmenovitý proud zátěže 1 A
  • Max. trvalé napětí DC 250 V
  • Jmenovité napětí AC - - - V
  • Jmenovité napětí DC 0 - 230 V