SCHNEIDER LC1D40AEHE TeSys D Green 3P 40A 48 - 130
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
LC1D40AEHE
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
TeSys D stykač, 3p, <= 440 V, 40A AC-3, 48...130 V AC/DC cívka. řada: TeSys - označení výrobku: TeSys D Green - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: 3 Z - [Uc] napětí ovládacího obvodu: 48...130 V AC 50/60 Hz, 48...130 V DC - typ cívky: elektronika AC/DC - složení pomocného kontaktu: 1 Z + 1 V - kategorie přepětí: III - [Ith] jmenovitý tepelný proud: 10 A při <= 60 °C pro signalizační obvod, 60 A při <= 60 °C pro výkonový obvod - Irms jmen.zapínací proud: 800 A při 440 V pro výkonový obvod podle IEC 60947, 140 A AC pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1, 250 A DC pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1 - [Icw] jmenovitý krátkodobý výdržný proud: 100 A 1 s signalizační obvod, 165 A <= 40 °C 1 min výkonový obvod, 120 A 500 ms signalizační obvod, 140 A 100 ms signalizační obvod, 320 A <= 40 °C 10 s výkonový obvod, 720 A <= 40 °C 1 s výkonový obvod, 72 A <= 40 °C 10 min výkonový obvod - jmenovitý proud pojistky: 80 A gG při <= 690 V koordinace typ 1 pro výkonový obvod, 80 A gG při <= 690 V koordinace typ 2 pro výkonový obvod, 10 A gG pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1 - [Ui] jmenovité izolační napětí: 690 V pro signalizační obvod podle IEC 60947-1, 690 V pro výkonový obvod podle IEC 60947-4-1 - ztrátový výkon na pól: 5,4 W AC-1, 2,4 W AC-3 - ochraný kryt: ano - montážní držák: lišta, deska - standardy: CSA C22.2 No 60947-4-1, EN/IEC 60947-4-1, EN/IEC 60947-5-1, UL 60947-4-1 - certifikace výrobku: CCC, CSA, KC, UL, EAC - kroutící moment: ovládací obvod : 1,7 N.m - na šroubové svorky - pomocí šroubováku plochý Ø 6 mm, výkonový obvod : 5 N.m - na šroubovací svorky EverLink - kabel 1...25 mm² šestihranný 4 mm, výkonový obvod : 8 N.m - na šroubovací svorky EverLink - kabel 25...35 mm² šestihranný 4 mm, ovládací obvod : 1,7 N.m - na šroubové svorky - pomocí šroubováku Philips č. 2 - provozní doba: 20...80 ms vypínání (date code >= 18011), 55...65 ms spínání - úroveň bezpečnosti a spolehlivosti: B10d = 1369863 cyklu stykač s jmenovitým zatížením podle EN/ISO 13849-1, B10d = 20000000 cykly stykač s mechanickým zatížením podle EN/ISO 13849-1.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 48 - 130 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 48 - 130 V
  • Jmenovité napětí Us při DC 48 - 130 V
  • Typ napětí pro ovládání AC / DC
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 60 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 40 A
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 18.5 kW
  • Počet pomocných spín.kontaktů 1
  • Počet pomocných rozp.kontaktů 1
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Počet hlavních spín.kontaktů 3
  • Měřený provozní proud Ie při AC-4,400 V 20 A
  • Měřený provozní výkon Ie při AC-4,400 V 9 kW