LOVATO Stykač BFK6500A230 230VAC kompenzační
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
LOVATO
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
BFK6500A230
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Třípólový stykač pro kompenzaci účiníku, včetně omezovacího odporu, jalový výkon 45kVAr pro 400V, ovládací cívka 230VAC 50/60Hz
  • Značka LOVATO
Stykače pro kompenzaci
  • Jmenovitý jalový výkon při 400 V, 50 Hz 45 kVAr
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 230 - 230 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 230 - 230 V