SCAME Skříň s chráničem - D561.4002-1
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SCAME
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
D561.4002-1
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Zásuvková rozvodnice s chráničem řady D561 - zás.: 4x230V, 2x32A/5p, jištění: 4xB16/1, 2xC32/3 + FI- 40A
  • Značka SCAME
Zásuvková kombinace CEE
  • Barva Šedá
  • Šířka 328 mm
  • Výška 550 mm
  • Hloubka 140 mm
  • Počet zásuvek s ochranným kontaktem 4
  • Ochrana Jistič MCB
  • Materiál pouzdra Plast
  • Proudový chránič RCCB Proudový chránič s IFN 0,03 A (standardní)
  • CEE zásuvka - 16 A Bez
  • CEE zásuvka - 32 A 2x32A5p400V
  • CEE zásuvka - 63 A Bez
  • CEE zásuvka - 125 A Bez