NZMN1-S100-CNA Jistič, 3pól, bez tepel.s
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
281280
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
  • Značka EATON
Výkonové jističe motorové
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 8 - 13 A
  • Technika aktivace Magnetický
  • Jmenovité pracovní napětí 690 - 690 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 100 A
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-3, 230 V 30 kW
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 55 kW
  • Typ připojení hlavního obvodu Ostatní, jiné
  • Typ ovládacího prvku Kyvná páka, vahadlo
  • Konstrukční typ zařízení Vestavěné zařízení pevně zabudované
  • Počet pólů 3
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400V, AC 50 kA
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Výška 165.5 mm
  • Šířka 90 mm
  • Hloubka 88 mm