NZMB2-S40-CNA Jistič, 3pól, bez tepel.sp
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
269243
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
  • Značka EATON
Výkonové jističe motorové
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 8 - 14 A
  • Technika aktivace Magnetický
  • Jmenovité pracovní napětí 440 - 440 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 40 A
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-3, 230 V 11 kW
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 18.5 kW
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Typ ovládacího prvku Kyvná páka, vahadlo
  • Konstrukční typ zařízení Vestavěné zařízení pevně zabudované
  • Počet pólů 3
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400V, AC 25 kA
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Výška 195 mm
  • Šířka 105 mm
  • Hloubka 149 mm