S2C-SMT 3.50/06/180LF 3.5SN BK RL
Obrázek je pouze ilustrativní.
  • Typ kontaktů Pin
  • Počet pólů 6
  • Počet řad zásuvných konektorů 2
  • Rozteč kontaktů 3.5 mm
  • Rozteč konektorů 3.5 mm
  • Jmenovitý proud In 12 A
  • Jmenovité napětí 160 V
  • Jmenovité výdržné napětí 2.5 kV
  • Délka kolíku 3.5 mm
  • Materiál izolačního tělesa Tekutý kristal polymer
  • Barva těla Černá
  • Rozsah provozních teplot -50 - 120 °C