NZML3-ME350 Jistič, 3pól, ochr.motorů, I
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
265798
Informace o produktu
Jistič, 3pól, ochr.motorů, Icu=80kA/690V, In=350A
  • Značka EATON
Výkonové jističe motorové
  • Rozsah nastavení spouštěče přetížení 175 - 350 A
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 700 - 4900 A
  • S tepelnou ochranou Ano
  • Citlivost na výpadek fáze Ano
  • Technika aktivace Elektronický
  • Jmenovité pracovní napětí 690 - 690 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 350 A
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-3, 230 V 110 kW
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 200 kW
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Typ ovládacího prvku Kyvná páka, vahadlo
  • Konstrukční typ zařízení Vestavěné zařízení pevně zabudované
  • Počet pólů 3
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400V, AC 150 kA
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Výška 275 mm
  • Šířka 140 mm
  • Hloubka 166 mm