NZMC1-M100-SVE Jistič, 3pól, ochr.motorů
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
112747
Informace o produktu
Jistič, 3pól, ochr.motorů, příprava odnímatelné pr
  • Značka EATON
Výkonové jističe motorové
  • Rozsah nastavení spouštěče přetížení 80 - 100 A
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 800 - 1250 A
  • S tepelnou ochranou Ano
  • Citlivost na výpadek fáze Ano
  • Technika aktivace Termomagnetický
  • Jmenovité pracovní napětí 690 - 690 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 100 A
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-3, 230 V 30 kW
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 55 kW
  • Typ připojení hlavního obvodu Ostatní, jiné
  • Typ ovládacího prvku Kyvná páka, vahadlo
  • Konstrukční typ zařízení Vestavěné zařízení plug-in technologie
  • Počet pólů 3
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400V, AC 36 kA
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Výška 201 mm
  • Šířka 95 mm
  • Hloubka 90 mm