BZMB1-4-A50-BT Jistič BZM 4pól, Icu=25kA
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
112564
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Jistič BZM 4pól, Icu=25kA, In=50A, třmenové svorky
  • Značka EATON
Výkonové jističe distribuční
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 50
  • Rozsah jmenovitého napětí 415 - 415 V
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400 V, 50 Hz 25
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 480 - 720 A